Jaarlijkse pensioenbijeenkomst werkgevers & HR-medewerkers 12 juni 2024: info en aanmelden

Aanmelden: jaarlijkse werkgeversbijeenkomst Pensioenen

Geplaatst op 14 mei 2024

Pensioen is een ingewikkeld onderwerp. Daarom houden we als fonds elk jaar een informatiebijeenkomst, speciaal voor werkgevers en medewerkers HR in de bouwmaterialenhandel. Dit jaar is dat op woensdagmiddag 12 juni 2024 in Gorinchem. Mis hem niet!

Aanmelden: jaarlijkse werkgeversbijeenkomst Pensioenen
Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

Op het programma staat deze keer:

 • Stand van zaken nieuw pensioenstelsel (WTP):
  • solidaire premieregeling vanaf (?) 1 januari 2026
  • keuzebegeleiding voor deelnemers
 • Pensioenadministratie:
  • uitleg nieuw werkgeversportaal
  • planner
  • e-herkenning vanaf 2025
 • Praktische uitleg, zoals over de Anw-hiaatverzekering, premie & opbouw en andere onderwerpen
 • Overstap Bpf HiBiN naar digitaal communiceren
 • Gratis pensioenbijeenkomsten op locatie voor uw werknemers
 • Enquête communicatietevredenheid

Tijdens en na de bijeenkomst is er volop gelegenheid om vragen te stellen. Op het aanmeldformulier kunt u bovendien aangeven welke zaken we ook nog aan bod moeten laten komen. En zijn er meer collega’s in uw bedrijf voor wie deze middag interessant is? Ook zij zijn welkom.

Info & aanmelden: hier

Vragen? We helpen graag!

Als u na het lezen van dit nieuwsbericht vragen heeft over deze bijeenkomst of over andere pensioenzaken, neem dan gerust contact met ons op. Wist u trouwens dat veel antwoorden over pensioenzaken bij Bpf HiBiN snel en makkelijk te vinden zijn op deze website, bij de veelgestelde vragen?

Graag tot 12 juni!

Pensioen bouwmaterialenhandel

Hulp nodig?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.