Werkgever of medewerker HR? Geef uw e-mailadres aan ons door.

Bpf HiBiN kiest voor Lumera

Geplaatst op 01 juni 2023

Een goed en betaalbaar pensioenadministratiesysteem is voor ons als bedrijfstakpensioenfonds belangrijk. Ook in de aanloop naar het nieuwe pensioenstelsel. Daarom hebben we gekozen voor Lumera.

Bpf HiBiN kiest voor Lumera
Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

Als bedrijfstakpensioenfonds willen we onze diensten continu verbeteren. Voor werkgevers en deelnemers. Maar minstens zo belangrijk is dat we de kosten zo laag mogelijk houden. Daarom is ons pensioenadministratiesysteem tegen het licht gehouden en vergeleken met andere opties. Zo’n systeem houdt nauwkeurig bij hoeveel pensioen per deelnemer is opgebouwd en hoeveel premie er wordt betaald.

Beste keus

Het systeem van Lumera bleek de beste keus te zijn voor het fonds. De processen zijn volledig geautomatiseerd, zodat Bpf HiBiN een nog betere service kan bieden. Bovendien kunnen de kosten daardoor laag blijven. Het ondersteunt ook de overgang naar het nieuwe pensioenstelsel dat in 2027 wordt ingevoerd. Lumera past bij Bpf HiBiN als het gaat om formaat en cultuur, en heeft een goede naam.

Meer informatie

Lees het persbericht voor alle ins & outs.

Heeft u vragen? We helpen u graag.

Wilt u meer weten over dit onderwerp of over andere zaken? Neem dan gerust contact met ons op.

Pensioen bouwmaterialenhandel

Hulp nodig?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.