Jaarlijkse pensioenbijeenkomst werkgevers & HR-medewerkers 12 juni 2024: info en aanmelden

Het is zover: we krijgen een nieuw pensioenstelsel

Geplaatst op 01 juni 2023

Het heeft 15 jaar geduurd, maar de Wet toekomst pensioenen is een feit.

Het is zover: we krijgen een nieuw pensioenstelsel
Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

Gisteravond, 30 mei, stemde de Eerste Kamer vóór. Daarmee start een van de grootste operaties ooit in Nederland: alle pensioenregelingen moeten worden aangepast. Op de valreep is de uiterste datum van overgang naar het nieuwe pensioenstelsel aangepast. Alle partijen hebben tot 1 januari 2028 de tijd voor de overgang.

Bpf HiBiN is nu aan zet, samen met de sociale partners van de sector handel in bouwmaterialen. Allereerst moet de pensioenregeling ingrijpend worden aangepast. Maar we moeten ook besluiten hoe we omgaan met opgebouwde pensioenen (‘invaren’) en het compenseren van benadeelden. Dat kost tijd.

Maar een ding is zeker: we zijn er klaar voor om te zorgen dat onze ruim 36.000 deelnemers een waardevol pensioen krijgen!

Heeft u vragen? We helpen u graag.

Wilt u meer weten over dit onderwerp of over ander zaken? Neem dan gerust contact met ons op.

Pensioen bouwmaterialenhandel

Hulp nodig?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.