Werkgever of medewerker HR? Geef uw e-mailadres aan ons door.

Jaarlijkse werkgeversbijeenkomst weer geslaagd

Geplaatst op 08 juni 2023

De jaarlijkse werkgeversbijeenkomst Pensioenen was ook dit jaar weer geslaagd. Lees wat er zoal de revue passeerde!

Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

Elk jaar organiseert Bpf HiBiN een pensioenbijeenkomst voor werkgevers en medewerkers HR. Pensioen is nou eenmaal een lastig onderwerp.

Dit jaar stonden er een paar hot topics op de agenda. Namelijk de overgang naar het nieuwe pensioenadministratiesysteem (dat het werk voor aangesloten bedrijven stukken makkelijker gaat maken!), de bijeenkomsten die we op verzoek voor medewerkers van aangesloten bedrijven organiseren (gratis en op locatie!), uitleg over premie en opbouw, de gezondheid van het fonds en – natuurlijk – het nieuwe pensioenstelsel.

De opkomst was opnieuw groter dan vorig jaar. We mochten zelfs deelnemers van Texel en uit Hardenberg verwelkomen. Er werd gereageerd, geïnformeerd en gediscussieerd. Een levendige sessie dus. Na afloop was er volop gelegenheid om elkaar en medewerkers te spreken. Kortom, het was weer de moeite waard.

Wilt u er volgend jaar ook bij zijn? Dat snappen we. Hou de agenda op deze website en onze LinkedIn-pagina in de gaten en mis het niet!

Pensioen bouwmaterialenhandel

Hulp nodig?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.