Werkgever of medewerker HR? Geef uw e-mailadres aan ons door.

Antwoord op alle pensioenvragen

Geplaatst op 29 juni 2023

Zit u of uw medewerker(s) weleens met pensioenvragen? Dat snappen wij als Bpf HiBiN heel goed. Pensioen is soms best een lastig onderwerp. Daarom is onze website vernieuwd.

Antwoord op alle pensioenvragen
Kunnen we u helpen?
Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.

U vindt hier nu nog makkelijker heel veel informatie. Als deelnemer en als werkgever. Én er zijn pensioenzaken die u meteen kunt regelen. Maar als u meer hulp nodig heeft, staan onze medewerkers voor u klaar.

Vanaf volgend jaar maken we het u trouwens nóg makkelijker. Het nieuwe administratiesysteem zorgt ervoor dat u veel sneller en overzichtelijker gegevens kunt doorgeven. En ook uw medewerkers kunnen dan nog meer pensioenzaken zelf via de website regelen.

Kijk alvast eens rond en weet ons te vinden als we u kunnen helpen!

Pensioen bouwmaterialenhandel

Hulp nodig?

Ons team staat elke werkdag van 8.30 tot 15.30 uur voor u klaar.